Nowa strona www - edycja 2022

Trzy lata to w Internecie długi czas. Zaledwie trzy lata temu uruchomiliśmy nową stronę internetową, a już naszedł czas by ją zaktualizować. Zapraszamy do nowej odsłony witryny BJM Development!

Główne zmiany to lepsze przystosowanie do aktualnych standardów pracy z telefonami komórkowymi, bogatsza treść, nowa szata graficzna, lepsza jakość zdjęć. Mamy nadzieję, że nowa witryna przypadnie Państwu do gustu. Jeśli jednak macie jakieś uwagi lub oczekiwania, prosimy o kontakt. Zawsze chętnie i z uwagą słuchamy sugestii naszych Klientów.

Korzystając z okazji chcemy też opowiedzieć o innych naszych stronach internetowych. Już od kilku lat naszym standardem jest uruchamianie dedykowanej witryny dla każdej nowej inwestycji. Na tych stronach przedstawiamy wizualizacje stanu docelowego i prezentujemy postępy prac w postaci fotorelacji z kolejnych etapów budowy.

Standardem dla każdej nowej inwestycji stało się uruchamianie interaktywnej wyszukiwarki lokali dostępnych do nabycia. Za jej pomocą można przeglądać ofertę według ceny, metrażu czy piętra, zapoznać się z planami, metrażem, kartami technicznymi i wizualizacjami. Wyszukiwarka pozwala też zapoznać się z rozkładem lokali na piętrze, a co najważniejsze, z ich aktualną dostępnością w sprzedaży.

Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.