Baza lokali użytkowych

Uruchamiamy nowy serwis - bazę lokali użytkowych dostępnych do wynajmu. Lokale położone są w atrakcyjnych punktach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zaglądania tu co jakiś czas, oferta jest zmienna a liczba lokali do dyspozycji będzie się zwiększać.

Nowa strona www - edycja 2022

Trzy lata to w Internecie długi czas. Zaledwie trzy lata temu uruchomiliśmy nową stronę internetową, a już naszedł czas by ją zaktualizować. Zapraszamy do nowej odsłony witryny BJM Development!

Rozpoczynamy inwestycję Pasaż Abrahama

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu realizacji inwestycji "Pasaż Abrahama" na warszawskim Gocławiu. Budynek o wysokim standardzie, w świetnej okolicy, mieszkania od 40-60 m2 po dwupoziomowe z tarasami dachowymi. Więcej informacji: www.pasazabrahama.pl.

Ukończenie inwestycji "Apartamenty Zwoleńska"

Zakończyliśmy realizację inwestycji "Apartamenty Zwoleńska". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kolejnych etapów budowy: apartamenty-zwolenska.pl/stan-realizacji

Ukończenie inwestycji "Apartamenty Targowa"

Z radością informujemy o ukończeniu budowy "Apartamentów Targowa". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kolejnych etapów budowy: apartamenty-targowa.pl/stan-realizacji

Zmiana adresu biura

Od dnia 2 marca 2020 przenosimy się do nowego biura - również przy ulicy Klimontowskiej 26, ale pod numerem 48A. Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczynamy inwestycję "Apartamenty Zwoleńska"

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu realizacji inwestycji "Apartamenty Zwoleńska".

Apartamenty Targowa 10 - film promocyjny

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu prezentującego naszą nową inwestycję Apartamenty Targowa 10.


BJM dla dzieci

Już po raz trzeci mieliśmy okazję przyczynić się do odrobiny uśmiechu na twarzach małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem przygotowaliśmy mural w jednym z głównych korytarzy, przy wejściu do Kliniki.

Nowa strona www

BJM Development działający w Wawrze jest liderem na rynku lokalnych nieruchomości już od ponad 14 lat. Ciągłe dążenie do doskonałości objawia się nie tytko w inwestycjach, ale i w trosce o jak najlepszą obsługę klienta. Od marca 2019 zapraszamy na nasze nowe strony www.

Osiedle Klimontowska BIS

W odpowiedzi na Państwa duże zainteresowanie wcześniejszymi inwestycjami na ulicy Klimontowskiej uruchomiliśmy kolejny etap.

Apartamenty Targowa 10 - przedsprzedaż

Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu od 20.02.2019 roku przedsprzedaży nieruchomości przy ulicy Targowej 10. Inwestycja znajduje się w najbliższym sąsiedztwie Stadionu Narodowego, oferuje jedno- i dwupokojowe mieszkania, idealne na inwestycje.

www.klimontowska.pl

Uruchomiliśmy witrynę inwestycji Klimontowska BIS pod adresem www.klimontowska.pl

Klimontowska 4 etap budowy

Inwestycja "Osiedle Klimontowska" jest obecnie w czwartym etapie realizacji. Trwa układanie szlicht na budynkach B i C, zakończono roboty tynkarskie, wykonano instalacje sanitarne pod posadzkowe na wszystkich budynkach, zamontowano stolarkę aluminiową na budynkach B i C.

Klimontowska - zakończono I etap

Mamy przyjemność poinformować o zakończeniu I etapu przedsięwzięcia deweloperskiego, obejmujący prace od wykonania wykopu po wykonanie zbrojenia stropów nad garażami.
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.