O nas


BJM DEVELOPMENT to znana firma deweloperska działająca na warszawskim rynku nieruchomości od 2005 roku. Naszym Klientom oferujemy wygodne i nowoczesne mieszkania.

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Stabilne zaplecze finansowe i wybór sprawdzonych wykonawców pozwalają nam sprawnie realizować kolejne inwestycje. Raporty z postępów prac publikujemy na dedykowanych każdej inwestycji stronach internetowych. Dzięki temu budujemy zaufanie, które procentuje.

Raporty z prac

Legitymacja

Naszą legitymacją jest blisko 20-letnia historia firmy. Od chwili jej założenia pracujemy non-stop, dzięki czemu możemy poszczycić się długą listą realizacji, od domów jednorodzinnych i mikro-osiedli po budynki wielorodzinne w atrakcyjnych punktach miasta. Lubimy tą pracę, pokonywanie trudności, satysfakcję gdy uda się zrealizować świetny budynek. Dlatego nie idziemy na ilość, lecz skupiamy się na jednej czy dwóch inwestycjach na raz. Możemy wtedy sami należycie wszystkiego dopilnować.

Zobacz nasze portfolio »

Filozofia

Zależy nam na komforcie i zadowoleniu naszych klientów. W ramach wsparcia oferujemy m.in. profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru nieruchomości oraz formalności związanych z realizacją transakcji. Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta od momentu pierwszego kontaktu, aż po odbiór kluczy do wymarzonych mieszkań.

Wierzymy, że trzeba stale iść do przodu. Nasze projekty skalujemy w taki sposób, by ciągle podnosić jakość, a jednocześnie pozostawać w zasięgu siły nabywczej. Od kilku lat ze względu na wzrost kosztów stało się to szczególnie trudne, niemniej dzięki najwyższym kompetencjom naszych współpracowników i wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się powodzeniem. Rozwiązania takie jak garaże podziemne, windy, ogrody, tarasy, zielone dachy, użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych i nowoczesne rozwiązania techniczne stały się w naszych realizacjach standardem. Innowacje dotyczą też zmian paradygmatu funkcjonowania w dzisiejszej rzeczywistości, jak choćby wprowadzenie przestrzeni na recepcję u wejścia do budynku.

Targowa 10 - recepcja

Strategia

Starannie wybieramy lokalizacje nowych inwestycji. Dbamy, by w okolicy znajdowała się zarówno bogata infrastruktura handlowa, usługowa i transportowa, jak i tereny rekreacyjne, zieleń, woda i przestrzeń. Dzięki wysiłkom naszych architektów i wykonawców udaje nam się łączyć atrakcyjną cenowo ofertę z komfortem i wyróżniającą estetyką.

Chcemy, by nasze budynki były perłą okolicznego krajobrazu. Staramy się zawsze znaleźć w budżecie miejsce nie tylko dla użyteczności i funkcjonalności, ale także dla ciekawych rozwiązań bryły budynku, doboru materiałów i detali decydujących o finalnym wrażeniu.

Targowa 10 - detal

Oferta

Doskonalimy się w realizowaniu mieszkań najwyższej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych rozwiązań dla Klienta. Za główne cele postawiliśmy sobie terminowość i korzystne warunki finansowe zakupu nieruchomości.
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.